budowa systemów wspomagania biznesu

budowa systemów wspomagania biznesu

Projektujemy i tworzymy oprogramowania wspomagające zarządzanie zasobami w firmie. Budujemy aplikacje potrzebne do szybkiej wymiany informacji w firmie. Analizując strukturę firmy oraz jej potrzeby tworzymy systemy, które pozwalają na optymalne zamawianie produktów, CRM, systemy mailingowe, magazynowe, logistyczne.

Proponujemy Państwu usługi polegające na budowie aplikacji,  które w sposób systemowy przejmują procesy zachodzące w Państwa firmie, uwalniając w ten sposób potencjał czasowy pracowników, przyspieszając pracę, dając przejrzyste, użyteczne rozwiązania dla wyzwań przed którymi stoi prowadzenie przedsiębiorstwa.

AS LOG - aplikacja do zamawiania produktów - funkcjonuje w marketingu oraz w logistyce. Służy do zamawiania materiałów przez pracowników terenowych. Zbiera zapotrzebowania na materiały, tworzy procesy akceptacji przez przełożonych, kieruje do odpowiednich komórek firmy w celu złożenia kompleksowego zamówienia, analizy finansowej.  System daje gotowe raporty potrzebne dla działu zaopatrzenia, logistyki, księgowości, analizy, zarządu itp. Aplikacja w dalszej funkcjonalności łączona jest z innymi poprogramowaniami zewnętrznymi w celu automatyzacji całych procesów zaopatrzeniowych.

AS SALE – aplikacja do tworzenia kompleksowych wycen - funkcjonuje w działach sprzedaży. W sposób systemowy tworzy dokument wyceny na Państwa produkty. Dodaje opisy do wybranych produktów, parametry oraz zdjęcia. Automatycznie nalicza rabaty dla grup produktowych. Przekazuje wycenę do akceptacji przez przełożonych. Na koniec procesu aplikacja generuje raport z daną wyceną gotowy do przedstawienia klientom. Aplikacja w dalszej funkcjonalności jest automatycznie przesyłana do wskazanych działów/osób/klientów.

AS MARKET – aplikacja do obsługi programów promocyjnych – Pomaga obsłużyć kompleksowo, sprawnie, intuicyjnie wszystkich klientów naszych promocji. Aplikacja jest budowana w zależności od schematu planowanej promocji. Aplikacja ta często jest integrowana z wewnętrznymi programami fakturowymi/magazynowymi.